Touch Screen Monitor Solutions | ViewSonic Touch

DOKUNMATİK MONİTÖR & DİJİTAL İMZA ÇÖZÜMLERİ

İŞİNİZ İÇİN EN DOĞRU DOKUNUŞ

Biz, firmalara, günlük iş operasyonlarını daha verimli şekilde yönetmelerine olanak sağlayan en geniş dokunmatik monitör ve dijital imza çözümleri seçeneğini sunarız.

Şirketinizin Net Kârını Geliştirecek Güçlü Dokunmatik Monitör Çözümlerini Uygulayın.


ViewSonic dokunmatik monitör ve dijital imza çözümleri, şirket çapında operasyonların yönetimi için mükemmel bir seçimdir. Tüm özelliklere sahip dokunmatik ekran ve dijital imza araçları seti, kullanıcıların günlük iş operasyonlarını kesintisiz yönetmesini, işlemleri dijital olarak yapmasını sağlar ve verimli bir iş akışı ortaya koyar.

Çözümlerimiz, işinizin tüm alanlarında ihtiyaçlarınızı karşılayan uygulamalar ile kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimine olanak sağlayacak şekilde oluşturulur.

DOKUNMATİK MONİTÖR TEKNOLOJİSİ HAKKINDA DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN


ViewSonic ile olan ortaklığımız, dijital çözümler konusunda standartları belirlemeye devam etmemizi sağlar.

- Nanxi Liu, CEO (Enplug)

Hizmet verdiğimiz çözümlerimizin örneklerine inceleyin
Uygulamanız nedir?

Veya sizin için en doğru çözümü bulması için temsilcilerimizden biri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ne Tür Bir Ürün Arıyorsunuz?

Sınırları olmayan tasarımları ile ViewSonic dokunmatik monitörleri, iş taleplerinizi karşılamanız için size her çeşit seçeneği sunar.

View more

Dokunmatik Monitör
 

Grafik Tablet
 

ViewSonic grafik tablet ürünleri, iş üretkenliğinizi artırmanız için size çok çeşitli seçenekler sunar. Detaylar için tıklayınız

View more

Dokunmatik Signage
Ekran & Kiosk

İçerik dağılımı, etkileşim ve mesajlaşma, ViewSonic dokunmatik signage ekran & kiosk ile artık çok kolay. Detaylar için tıklayınız

View more

Modüller
 

Yeni grafik tablet dokunmatik modüllerimiz ve OEM müşteri çözümlerimizi inceleyin. Detaylar için tıklayınız Ürünlerimiz çok yönlü kullanıma uygundur.

View more

Ürünlerimiz çok yönlü kullanıma uygundur.

Dokunmatik monitör ve dijital imza çözümlerimiz, işinizin tüm alanlarıyla uyum sağlayacak uygulamalar ile iş üretkenliğinizi artıracak ve kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimine olanak sağlayacak şekilde oluşturulur.